05. August 2020 · Kommentieren · Kategorien: Crypto

Solidne wsparcie w wysokości 11.000 $, aby wesprzeć następny etap rajdu w górę
Gurpreet Thind przez Gurpreet Thind 5 sierpnia 2020 r. w Bitcoin News2 min czytaj
Cena Bitcoinów konsolidujących się na boki jak byki biorą oddech na 11.200 dolarów.

Cena Bitcoinu podlegająca konsolidacji powyżej 11.000 USD
Wielokrotne odrzucenia od 12.000 dolarów byków pokazowych tracą rozmach kupowania.
Solidne wsparcie w wysokości $10,500 na wsparcie każdego gwałtownego ruchu w dół
Cena Bitcoin obecnie konsoliduje się po burzliwym zeszłym tygodniu, który widział go brutalnie odrzucić 12.000 dolarów marki. Byki są mocno w fotelu kierowcy, a oni nie są w nastroju do przyznania ziemi niedźwiedzi. Jednak byki muszą przynosić silny trend wzrostowy zakupów, aby rozpocząć kolejny etap rajdu w górę.

Cena Bitcoin Up unosi się wokół niższych poziomów 11.000$ po krótkim przepchnięciu 12.000$. We wtorek byki próbowały przejąć parę BTC/USD w kierunku oporu 11.500$, ale cena ponownie wycofała się w kierunku obszaru wsparcia 11.000$. Pozytywnym aspektem jest to, że w tym regionie jest solidne wsparcie, gotowe zapewnić solidne lądowanie, by móc dalej skakać w górę.

Spowolnienie tempa powoduje, że na wykresie pojawiają się niedźwiedzie sygnały
Walka pomiędzy bykami i niedźwiedziami prowadzi do bocznego ruchu na wykresie godzinowym. Stagnacja ruchu tworzy również ograniczoną akcję cenową. W przypadku kilkukrotnego odrzucenia z kluczowego oporu za 12.000 dolarów, bykom może zabraknąć tchu.

45yo man przyznaje się do próby zakupu broni chemicznej z Bitcoinem

Cena Bitcoinów słaba poniżej $12,000, koniec rajdu?
Kontrakty terminowe na Bitcoin’a gwałtownie rosną w górę wśród spadających zysków z obligacji.
Cena Bitcoinów waha się w okolicach 11350 dolarów, czego można się spodziewać?

Cena Bitcoin konsoliduje się na boki jak byki wziąć oddech na 11.200 dolarów 1
Cena Bitcoinu – 04-08-2020 1
Wykres cen Bitcoin według TradingView

Ostatni ruch cenowy stworzył wzór „głowy i ramion“ na wykresie godzinowym, który jest niedźwiedzim omenem. Jeśli okaże się to słuszne, może to oznaczać ogromny ruch w dół. Byki będą musiały przeciwdziałać temu poprzez znaczną aktywność zakupową. Jednak badanie Fibonacciego nadal pokazuje, że cena Bitcoinów ma potencjał, aby dotknąć poziomu 13.000 dolarów w ciągu kilku następnych dni.

Cena Bitcoinu – 04-08-2020
Wykres cen Bitcoin według TradingView

Stagnacja jest ceną pokazaną przez Alana Masters’a na powyższym wykresie. Seria odrzuceń na wykresie godzinowym pokazuje, że niedźwiedzie mogą wkrótce przejąć kontrolę. Kolejne próby złamania oporu 12.000$ zaowocowały sprzedażą i rezerwacją zysków. Rosnące oprocentowanie kontraktów terminowych na Bitcoin może nie zapewnić większego wsparcia dla rzeczywistej akcji cenowej w parze BTC/USD.

Co trzeba będzie zrobić, aby dotknąć 13.000 dolarów.
Następny etap rajdu w cenie Bitcoinów może bardzo dobrze pochodzić od altcoinów. Gdy gorączka altcoinów osiągnie etap FOMO, tradycyjni inwestorzy również zwiększą swoje pozycje. Prawdopodobnie jednak podążyliby bezpieczniejszą drogą niż altcoiny niestabilne, co oznacza, że Bitcoin pojawiłby się jako prawdopodobny wybór.

Ponadto, cena Bitcoin musiałby złamać niedźwiedzi wzór „głowy i ramion“ w sposób decydujący, aby wspiąć się wyżej. W tym samym czasie, poziom 10 500 dolarów lub 0,786 poziomu Fibonacciego musi pozostać bezpieczny przez cały czas. Przesunięcie poniżej tego podstawowego poziomu może wykładniczo zwiększyć presję na sprzedaż, spychając cenę w dół.

Kommentare geschlossen